دکتری مدیریت | ماهان  فرم مشاوره رایگان دوره آمادگی دکتری (تابستان 96)


  " سراسری "
   معرفی رشته و آینده شغلی
    گرایش های رشته
    دروس کنکور و ضرایب
    رشته های مجاز
    منابع دروس
    دانشگاه های پذیرنده دکتری

    " آزاد "
     معرفی رشته و آینده شغلی
     گرایش های رشته
     دروس تخصصی
     دروس کنکور و ضرایب
     منابع دروس
     دانشگاه های پذیرنده دکتری

    دکتری آیا از پراکندگی و وسعت منابع کنکور دکتری در هراس هستید؟
    دکتری آیا با سلایق طراحان سؤال آشنا نیستید و نمی دانید از چه سرفصل ها و چه محتوایی مورد سنجش قرار می گیرید؟
    دکتری آیا نیاز به خلاصه و چکیده ی سر فصل های مهم و پرتکرار کنکور دکتری را در خود احساس می کنید؟
    دکتری آیا از انگیزه ی کافی برای درس خواندن و طی مسیر رقابت کنکور دکتری برخوردار نیستید؟    موسسه آموزش عالی ماهان با سیزده سال تجربه در برگزاری دوره های آمادگی آزمون دکتری ، با تاسیس دپارتمان مدیریت در مقطع دکتری اولین و قوی ترین مرکز آموزشی جهت ورود به دکتری می باشد
    دکتری  در جستجوی برترین ها نیستیم ، به ساختن برترین ها می اندیشیم
    به دلایل گوناگون نمی توان واژه مدیریت را به سادگی تعریف کرد. از این دلایل می توان به گستردگی دامنه مدیریت و ماهیت پویای آن اشاره کرد. مدیریت فرایند برنامه ریزی، تشکیلات، فرماندهی، هدایت و نظارت بر تلاش های اعضای سازمان و استفاده از دیگر منابع سازمانی جهت دستیابی به اهداف سازمانی است.
    مدیریت امروز مجموعه ای از علوم گوناگون همانند اقتصاد، جامعه شناسی، روان شناسی، ریاضیات، آمار و ... است که هدفش افزایش بهره وری، کارائی و اثربخشی سازمانی است.
    بکارگیری اصول مدیریت از مؤسسه ای به مؤسسه دیگر یا حتی از موقعیتی به موقعیت دیگر، متفاوت است. دانش مدیریت اولین بار به شکل علمی و امروزی در اواخر قرن نوزدهم میلادی توسط فردی به نام فردریک ونسلوتیلور مطرح شده. مدیریت را برخی هنر و برخی نیز علم دانسته اند و برخی نیز ترکیبی از این دو، اما آنچه مهم است نقش و جایگاه بسیار مهم مدیریت در دنیای امروز است .
    به همین دلیل هر جامعه‌ای برای فایق آمدن بر مشکلات سازمانی خود، قبل از هر چیز باید به مسأله آموزش صحیح و موثر مدیریت توجهی بنیادی داشته باشد. تخصصی که در بیشتر دانشگاه‌های معتبر علوم انسانی جهان، تحت عنوان رشته مدیریت آموزش داده می‌شود. رشته‌ مدیریت‌ در کشور ما دارای‌ شاخه‌های‌ متعددی‌ است که‌ از آن‌ جمله‌ می‌توان‌ به‌ مدیریت‌ بازرگانی‌، صنعتی‌، دولتی‌، جهانگردی‌ ، بیمه‌، بیمه‌اکو، امور گمرکی‌ و امور بانکی‌ اشاره‌ کرد و همچنین‌ از شاخه‌های‌ تخصصی‌تری‌ مثل‌ مدیریت‌ کمیسریای‌ دریایی‌ یا اداره‌ امور بیمارستان‌ها نام‌ برد.
    پرسش های پاسخ داده شده
    • جواد

     [ 1395/12/14 1:6:26 ]

     با سلام می خوام بدونم باتخصصی30و جی مت 50 شانسی دارم توگروه بازرگانی باتشکر


     برای دانشگاه های سراسری متاسفانه خیر. ولی برای دانشگاه آزاد و پردیش خودگردان شانس دارین. موفق باشین.

    • نسیم

     [ 1395/11/08 18:57:44 ]

     سلام میخواستم ببینم با درصدای تخصصی 35 درصد،امار 75 درصد ،زبان 7 درصد ، استعداد 15 درصد مجاز میشم؟ حدودا چند میشه رتبم ؟


     با سلام

     درس آمار جز دروس تخصصی می باشد اگر درس آمار را نیز جز دروس تخصصی مطرح کنیم و میانگین دروس تخصصی شما 50% باشد با زبان 7% و استعداد 15% قطعا آزمون سراسری روزانه و شبانه قبول نخواهید شد ولی مجاز می شوید برای پردیس خودگردان و دانشگاه پیام نور
     موفق باشید

    • سید محمد باقر طبسی

     [ 1395/11/07 21:16:9 ]

     آیا کتاب بصورت تک فروشی هم دارید؟ کتابهای مدیریت استراتژیک و بازاریابی پیشرفته از رشته مدیریت راهبردی


     با سلام و روزبخیر

     بله تک فروشی هم داریم
     جهت ثبت نام در آزمونها با تخفیف 300 هزار تومن که میتونید جهت راهنمای ثبت نام با خانم زاده رحیم شماره 09109019035 تلگرام بدهید    سوال خود را بپرسید
    در صورتیکه علاقه مند به دسته بندی سوالات خود به نام خودتان هستید ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و سپس سوال خود را مطرح نمایید تا پس از پاسخ در بخش سوالات من قابل مشاهده باشد.
    در صورت تمایل وارد شوید
    • انتخاب مقطع :


     انتخاب گروه :


     انتخاب رشته :


     استان :


     شهر :


    •  
    •    
    •  
    •